کارگاه امنیت در فضای مجازی برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری رسا، کارگاه امنیت در فضای مجازی با بررسی میزان امنیت رایانه ­ها، گوشی­های هوشمند و اینترنت به همت مؤسسه آموزش­های کوتاه ­مدت و فرصت­های مطالعاتی جامعه­المصطفی برگزار می­ شود.

 

در این کارگاه آخرین روش­ها و قدرت پیشرفته­ ترین ابزارهای جاسوسی دشمن در فضای مجازی مورد بررسی قرار می­گیرد و راهکارهای شناخت و مقابله با این وضعیت غیر مطمئن در اینترنت ارائه می­ شود.

 

همچنین از جمله مزایای شرکت در این کارگاه می­توان به امکان ثبت نام در طرح تبلیغی در فضای مجازی، آشنایی با خطرات امنیتی فضای مجازی و نحوه مقابله با آن و دریافت گواهی شرکت در کارگاه از مؤسسه آموزش­های کوتاه­ مدت اشاره کرد.

 

قابل ذکر است که کارگاه امنیت در فضای مجازی سه­ شنبه 19 اسفندماه ساعت 15 تا 18 با ارائه مصطفی ضابط در مؤسسه آموزش­های کوتاه­ مدت واقع در قم، خیابان باجک(19 دی)، کوچه 41 برگزار می­ شود.

 

علاقه­مندان برای شرکت در این کارگاه تا 18 اسفندماه فرصت دارند که به کارشناسان آموزش­های کاربردی مؤسسه آموزش‌های کوتاه­ مدت مراجعه کنند و یا با شماره  37722059 و 37719537 – 025 (داخلی 226) تماس بگیرند و یا می­توانند از طریق پر کردن فرم ثبت نام در کارگاه امنیت فضای مجازی در وب سایت مؤسسه آموزش­های کوتاه­ مدت به آدرس  www.istes.miu.ac.ir ثبت نام خود را قطعی کنند.