خدمات موسسه فرهنگی هنری خواجه نصیرالدین طوسی

آموزش های سواد رسانه

آموزش های سواد رسانه
موسسه طوسی، به عنوان بزرگترین مرکز خصوصی سواد رسانه کشور، از کارگاه های عمومی سواد رسانه برای عمومی مردم گرفته تا استندآپ کمدی فضای مجازی در مدارس تا دوره های تخصصی تربیت مربی سواد رسانه و دوره های تخصصی تبلیغ در فضای مجازی و... را بصورت حضوری و غیرحضوری برگزار می کند.

برگزاری نمایشگاه

برگزاری نمایشگاه
موسسه طوسی، در راستای آموزش سواد رسانه بصورت مستقیم و غیرمستقیم، بیش از 50 آیتم نمایشگاهی دارد که در آن ها با روش هایی جذاب در قالب بازی و سرگرمی و اجرای زنده، برای مخاطبین، لحظاتی شاد و جذاب را ایجاد کرده و بصورت هدفمند و معمولاً غیرمستقیم آموزش های سواد رسانه می دهد.

انجام امور پژوهشی

انجام امور پژوهشی
موسسه طوسی با بهره گیری از تیم جوان و متخصص و پرحوصله، تحقیقات مفصلی در حوزه رسانه و فضای مجازی انجام داده است.

تولیدات رسانه ای

تولیدات رسانه ای
موسسه طوسی با یک تیم مجرب و زبده، انواع پروژه های طراحی، گرافیک، میکس و مونتاژ، جلوه های ویژه، موشن گرافیک، تولید انیمشین، فیلم کوتاه، بازی، کتاب تعاملی و... را انجام داده و آمادگی پذیرش تولیدات جدید را نیز دارد.

بازی سرای (گیم نت) پاک

بازی سرای (گیم نت) پاک
موسسه طوسی با سابقه بیش از 15 سال مدیریت و فعالیت در گیم نت ها، بیش از 5 سال است که بازی سرا (همان گیم نت) را راه اندازی نموده و با روش مدیریتی خاصی که دارد برای تمام کسانی که میخواهند محیطی سالم برای سرگرمی نوجوانان ایجاد کنند، الگو می باشد. در این بازی سرا، مجموعه ای از بازی های سالم، بازی های آموزشی، بازی های ایرانی و بازی های مفید وجود دارد که در عین حال که نوجوانان سرگرم می شوند، نکاتی را هم آموزش می بینند. همچنین محیط بازی سرا نیز یک محیط تربیتی بوده و تلاش می شود تا ارزش های اخلاقی در مخاطبین پرورش داده شود.

مهندسی بهبود روش ها

مهندسی بهبود روش ها
موسسه طوسی، خدمات مشاوره خلاقانه برای بالابردن کیفیت کار در موضوعات مختلف ارائه کرده تا هر شغل، کسب و کار یا تولیدی بتواند با استفاده از تکنولوژی و روش های خلاقانه، کیفیت کار خود را بالاتر ببرند.