ازدواج 6 نفر از اعضای اصلی موسسه خواجه نصیرالدین طوسی در سال 96

6 نفر از بدنه اصلی موسسه خواجه نصیرالدین طوسی در سال 96 با میانگین سنی 22 سال ازدواج کردند!
مصطفی ضابط مدیرعامل بزرگترین مرکز آموزش سواد رسانه کشور گفت: پیکره اصلی موسسه طوسی را جوانان انقلابیِ متعهد و متخصص تشکیل داده اند و این جوانان در کمال صمیمیت، در محیطی سالم با هم مشغول فعالیت در راستای تحقق نهضت سواد رسانه ای کشور هستند.
فعالیت اصلی موسسه ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی ضمن آموزش مدیریت رسانه ها در خانواده ها و آموزش سواد رسانه برای کودکان، نوجوانان و جوانان می باشد که به لطف خدا تا به اینجا در حد و وسع یک مجموعه خودجوش و مستقل موفق بوده ایم؛
ضابط ضمن بیان اولویت پرورش و تربیت اعضای اصلی موسسه و تشویق آن ها به ازدواج سریع، آسان و ساده گفت: ازدواج جوانان اصلی موسسه در سنین جوانی را مایه افتخار و مباهات می دانیم؛ در سالی که گذشت 6 نفر از مسئولین و اساتید موسسه با میانگین سنی 22 سال به سنت حسنه پیامبر، یعنی ازدواج عمل کردند!
وی اذعان داشت: این موسسه در ضمن فعالیت #آتش_به_اختیار مسائل معیشتی اساتید و نیرو های فعال را نیز در نظر داشته و در وسع خودش از آن ها حمایت می کند.
ضابط در انتها ضمن آرزوی خوشبختی برای این دوستان خاطرنشان کرد: به امید آنکه تمامی فعالین فرهنگی به وعده خداوند ایمان داشته باشند و در جوانی ازدواج کنند.