خبرگزاری رسا
5 فوریه 2017
خبرگزاری رسا
5 فوریه 2017

جلسه پایانی سلسله نشست های علمی کاربردی بشیران جوان برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، جلسه پایانی سلسله نشست‌های علمی کاربردی تبلیغ چهره به چهره بشیران جوان در بهار فاطمی در ایام نوروز، بعدازظهر امروز در نمازخانه دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم با حضور طلاب جوان برگزار شد.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام علیرضا نجفی رییس اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان گزارشی از رویکرد بشیران جوان ابراز داشت: یکی از اقدامات مهم و از ابتکارات نوین که دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با توجه به نظر رهبر معظم انقلاب طرح ریزی و اجرا کرد نامگذاری طرح تبلیغ چهره به چهره به عنوان بشیران جوان نامگذاری بود.

وی در ادامه افزود: این طرح شامل طلاب پایه‌های 4 تا 6 حوزه با حداکثر سن 27 سال است که می‌تواند پدیده‌ای تاثیر گذار در امر تبلیغ باشد.

وی با تبیین برنامه‌های این نشت اظهار داشت: در ابتدا حجت الاسلام جعفری با بیان مباحث مهدوی و ضرورت این مباحث و مهندس مصطفی ضابط با بیان آسیب‌های شبکه اجتماعی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

حجت الاسلام داوری شلمزاری مسؤول اعزام بشیران جوان در پایان این نشست با بیان نحوه ثبت‌نام در ایام نوروز خاطرنشان کرد: بشیران جوان می‌توانند در تاریخ 15 تا 12 اسفند ماه از طریق سامانه www.balagh.ir درخواست داده و برای دریافت معرفی‌نامه تبلیغی در تاریخ 16 اسفند93 تا 14 فروردین 94 از طریق سایت سمتا اقدام کنند.

وی به مدت اعزام طلاب جوان اشاره کرد و گفت: 14روز بشیران جوان به مناطق خود برای تبلیغ چهره به چهره اعزام می‌شوند که گزارش تبلیغی خود را در تاریخ 15 تا 24 فروردین 94 از طریقه سامانه سمتا ارائه می‌دهند.

 
خبرگزاری رسا جلسه پایانی سلسه نشست--های علمی کاربردی بشیران جوان برگزار شد