خبرگزاری رسا
6 فوریه 2017
کارگاه نیم روزه ساخت انیمیشن (ویژه نوجوانان)
11 آوریل 2017

کارگاه امنیت در فضای مجازی برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری رسا، کارگاه امنیت در فضای مجازی با بررسی میزان امنیت رایانه ­ها، گوشی­های هوشمند و اینترنت به همت مؤسسه آموزش­های کوتاه ­مدت و فرصت­های مطالعاتی جامعه­المصطفی برگزار می­ شود.

 

در این کارگاه آخرین روش­ها و قدرت پیشرفته­ ترین ابزارهای جاسوسی دشمن در فضای مجازی مورد بررسی قرار می­گیرد و راهکارهای شناخت و مقابله با این وضعیت غیر مطمئن در اینترنت ارائه می­ شود.

 

همچنین از جمله مزایای شرکت در این کارگاه می­توان به امکان ثبت نام در طرح تبلیغی در فضای مجازی، آشنایی با خطرات امنیتی فضای مجازی و نحوه مقابله با آن و دریافت گواهی شرکت در کارگاه از مؤسسه آموزش­های کوتاه­ مدت اشاره کرد.

 

قابل ذکر است که کارگاه امنیت در فضای مجازی سه­ شنبه 19 اسفندماه ساعت 15 تا 18 با ارائه مصطفی ضابط در مؤسسه آموزش­های کوتاه­ مدت واقع در قم، خیابان باجک(19 دی)، کوچه 41 برگزار می­ شود.

 

علاقه­مندان برای شرکت در این کارگاه تا 18 اسفندماه فرصت دارند که به کارشناسان آموزش­های کاربردی مؤسسه آموزش‌های کوتاه­ مدت مراجعه کنند و یا با شماره  37722059 و 37719537 – 025 (داخلی 226) تماس بگیرند و یا می­توانند از طریق پر کردن فرم ثبت نام در کارگاه امنیت فضای مجازی در وب سایت مؤسسه آموزش­های کوتاه­ مدت به آدرس  www.istes.miu.ac.ir ثبت نام خود را قطعی کنند.

 
خبرگزاری رسا کارگاه امنیت در فضای مجازی برگزار می-شود