دومین دورهمی اساتید سواد رسانه موسسه طوسی

سمینار آموزشی ناگفته های فضای مجازی
27 ژانویه 2018
پوستر گیم نت پاک طوسی
راه اندازی اولین مجتمع سالم بازی های رایانه ای (گیم نت پاک)
30 ژانویه 2018

به گزارش روابط عمومی موسسه طوسی بعد از اولین گردهمایی اساتید سواد رسانه موسسه طوسی، با هدف بهره وری بیشتر از ظرفیت های مربیان آموزش داده شده توسط موسسه فرهنگی خواجه نصیرالدین طوسی دومین دورهمی اساتید سواد رسانه موسسه ویژه بانوان برگزار شد.

لینک خبر: اولین دورهمی اساتید سواد رسانه ای

روز جمعه 6 بهمن ماه 1396، دومین دورهمی اساتید سواد رسانه موسسه فرهنگی هنری خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد. هدف از این دورهمی آشنایی هرچه بیشتر با مربیان آموزش داده شده توسط موسسه و فعالیت های آنان در مراکز مختلف بود. همچنین یکی دیگر از اهداف مهم این برنامه، آشنایی هر چه بیشتر مربیان با یکدیگر بود که در راستای این هدف هر فرد به رزومه کاری خود را برای سایر مربیان ارائه کرد؛ مربیان ضمن بیان خاطراتی از تدریس های خود به تبادل تجربیات با یکدیگر پرداختند.

جذاب ترین قسمت برنامه هم مربوط به رونمایی از اولین سیستم جامع اعزام استاد سواد رسانه در کشور بود. این سیستم با هدف جمع آوری اطلاعات و رزومه تدریسی تمامی اساتید سواد رسانه کشور ایجاد شده است که در فاز اول به ساماندهی مربیان موسسه طوسی پرداخته خواهد شد. سپس با اعزام هدفمند و قانون مند اساتید سواد رسانه به سراسر کشور، وظیفه خود را در نهضت سواد رسانه انجام داده باشیم.

توضیحاتی درباره این سامانه:

اولین سامانه جامع اعزام مبلغ سواد رسانه ای کشور

در آخر جلسه نیز از مربیان برتر و فعالتر موسسه بعنوان استاد نمونه سواد رسانه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در ادامه عکس هایی از این دورهمی را مشاهده کنید:

دورهمی اساتید سواد رسانه - بانوان
photo_2017-12-11_14-10-41