برای اولین بار در جهان! آموزش سواد بازی در گیم نت

تبریک عید مبعث به سبک بازی سرای اکسیر
15 آوریل 2018
راه اندازی مجدد نمایشگاه من ایرانی ام در مسجد مقدس جمکران!
25 آوریل 2018

به گزارش روابط عمومی موسسه خواجه نصیرالدین طوسی کارگاه آموزشی سواد بازی (نقد و بررسی فرصت ها و تهدید های بازی های رایانه ای) را در بازی سرای (گیم نت) اکسیر برگزار کرد.

مصطفی ضابط مدیرعامل بزرگترین مرکز آموزش سواد رسانه کشور گفت: مفتخریم تا برای اولین بار در سطح کشور کارگاه آموزشی سواد بازی را در بازی سرای (گیم نت) اکسیر برگزار کنیم.

پوستر سواد بازی در بازی سرای اکسیر

ضابط ضمن ابراز خرسندی از استقبال بی نظیر اعضای بازی سرا از این کارگاه بیان کرد: ما معتقدیم که اگر فرصت های رسانه را بشناسیم و درست و مدیریت شده از آن استفاده کنیم، فرصت ها بیشتر می شود و اگر بدون آگاهی و بی رویه استفاده کنیم، تهدیدها و آسیب هایش بیشتر می شود. یکی از شایع ترین رسانه هایی که کودکان و نوجوانان ما با آن سر و کار دارند، بازی های رایانه ای و موبایلی هستند، لذا لازم دیدیم تا این کارگاه را برای اعضای بازی سرای اکسیر برگزار کنیم.

گزارش سواد بازی اکسیر1 گزارش سواد بازی اکسیر2 گزارش سواد بازی اکسیر3 گزارش سواد بازی اکسیر1 1

 

2 3

ضابط در انتها اذعان داشت: فعالیت های این بازی سرای پاک در ابتدای راه است و در آینده ای نزدیک برنامه های جدیدی برای اعضا در نظر گرفته ایم.

ایشان در پاسخ به این سوال که موسسه طوسی قصد برگزاری چه دوره های دیگری را برای اعضای بازی سرا دارد گفت:  دوره کدنویسی اندروید، دوره بازی سازی، دوره آموزش فتوشاپ، دوره انیمیشن سازی از جمله دوره هایی است که کارگروه های پژوهشی و اجرایی موسسه قصد برگزاری آن را دارند.

این گیم نت در شهرک امام خمینی (ره) شهرک ایثار فرهنگسرای ایثار واقع شده است، و ساعت کاری آن 9 الی 21 می باشد.

انتهای خبر/

 

کانال رسمی بازی سرای اکسیر

ir.eitaa.messenger_512x512
به کانال بازی سرای اکسیر در پیامرسان ایرانی ایتا بپیوندید!