پوستر گیم نت پاک طوسی
اولین مجتمع فرهنگی آموزشی تفریحی کشور افتتاح شد!
17 مارس 2018
تبریک عید مبعث به سبک بازی سرای اکسیر
15 آوریل 2018

به گزارش روابط عمومی موسسه خواجه نصیرالدین طوسی نمایشگاه من ایرانیم و تونل آخر الزمان را در مسجد مقدس جمکران برگزار می کند.

این نمایشگاه که در ایام نوروز میزبان زائرین و مجاورین مسجد مقدس جمکران است با استقبال بی نظیر آحاد مردم قرار گرفته است. نمایشگاه از بخش های گوناگونی مانند تونل آخرالزمان، عکس با قهرمان، کارگاه های آموزشی سواد رسانه، کارگاه آموزشی انیمیشن سازی و … تشکیل شده است.

در ادامه گزارش حجت الاسلام والمسلمین صالحی، مدیر اجرایی نمایشگاه را درباره برنامه های اجرایی مشاهده می کنید:

تونل آخرالزمان

این تونل با هدف ایجاد یک هیجان کنترل شده و انتقال مفاهیم آخرالزمانی در یک قالب جدید و جذاب، تونل آخرالزمان راه اندازی شد. در این تونل، برای هر گروه مخاطبی، یک سری آیتم های ترسناک وجود دارد که دلیل هر کدام در انتها مشخص می شود.

نمایشگاه جمکران تونل آخرالزمان

در انتهای تونل هم برای مخاطبین داخل تونل، توضیحاتی داده می شود تا فلسفه وجود تونل آخرالزمان در نمایشگاه را متوجه شده و با چند حدیث آخرالزمانی آشنا شوند.

نمایشگاه جمکران تونل آخرالزمان2

برای اکثر قریب به اتفاق مخاطبین، بسیار جذاب بوده که تصوراتشان از آخرالزمان کاملاً اشتباه بوده و بر اساس رسانه ها شکل گرفته و با احادیث و روایات چقدر متفاوت است.

 

* عکس یادگاری با قهرمانان

با هدف آشنایی با قهرمانان واقعی و ایجاد علاقه و احساس نزدیکی با آنها و تثبیت این احساس، با فراهم کردن شرایطی برای عکس یادگاری، این اتفاق را برای مخاطبین فراهم کرده و عکس را بلافاصله چاپ کرده و در اختیارشان قرار می دهیم.

نمایشگاه جمکران تونل آخرالزمان3

نمایشگاه جمکران تونل آخرالزمان4 نمایشگاه جمکران تونل آخرالزمان5

عکس شهداء و قهرمانان را که در طاقچه خانه های امروزی خالی بود؛ به این بهانه دوباره بر دیوار خانه ها نشاندیم.

 

انیمیشن سازی

در این بخش، کودکان و نوجوانان از 4 سال به بالا می توانند آموزش دیده و در عرض نیم ساعت یک انیمیشن ساده با گوشی موبایل اندرویدی یا تبلت بسازند.

این بخش، در جهت خودباوری کودکان و نوجوانان ایرانی طراحی شده و بازخورد خیلی خوبی داشته است. و بچه های زیادی، یک مهارت کاربردی را یاد می گیرند و از این پس، به جز بازی کردن با گوشی، مهارت دیگری را هم برای کار با گوشی فرا گرفته اند.

نمایشگاه جمکران تونل آخرالزمان6

نمایشگاه جمکران تونل آخرالزمان7

پس از آموزش نیز، افراد با دستخط خودشان، نظرشان را در مورد این کارگاه می نوشتند که بسیار شیرین و جذاب بود که خستگی متربیان از تنشان در می آمد. به عنوان مثال، بچه ای که با عبارت ” امروز بهترین روز زندگی مو داشتم ” بهترین عیدی را به تیم ما داد.

نمایشگاه جمکران تونل آخرالزمان8

 

انتهای پیام/

برگزاری نمایشگاه برای شما

موسسه این آمادگی را دارد که این نمایشگاه را در سر تا سر ایران اسلامی برگزار کند. با ما تماس بگیرید!