ازدواج 6 نفر از اعضای اصلی موسسه خواجه نصیرالدین طوسی در سال 96

راه اندازی مجدد نمایشگاه من ایرانی ام در مسجد مقدس جمکران!
25 آوریل 2018
30درصد تخفیف بسته های تربیت مربی ویژه ماه مبارک رمضان!
28 آوریل 2018

6 نفر از بدنه اصلی موسسه خواجه نصیرالدین طوسی در سال 96 با میانگین سنی 22 سال ازدواج کردند!
مصطفی ضابط مدیرعامل بزرگترین مرکز آموزش سواد رسانه کشور گفت: پیکره اصلی موسسه طوسی را جوانان انقلابیِ متعهد و متخصص تشکیل داده اند و این جوانان در کمال صمیمیت، در محیطی سالم با هم مشغول فعالیت در راستای تحقق نهضت سواد رسانه ای کشور هستند.
فعالیت اصلی موسسه ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی ضمن آموزش مدیریت رسانه ها در خانواده ها و آموزش سواد رسانه برای کودکان، نوجوانان و جوانان می باشد که به لطف خدا تا به اینجا در حد و وسع یک مجموعه خودجوش و مستقل موفق بوده ایم؛
ضابط ضمن بیان اولویت پرورش و تربیت اعضای اصلی موسسه و تشویق آن ها به ازدواج سریع، آسان و ساده گفت: ازدواج جوانان اصلی موسسه در سنین جوانی را مایه افتخار و مباهات می دانیم؛ در سالی که گذشت 6 نفر از مسئولین و اساتید موسسه با میانگین سنی 22 سال به سنت حسنه پیامبر، یعنی ازدواج عمل کردند!
وی اذعان داشت: این موسسه در ضمن فعالیت #آتش_به_اختیار مسائل معیشتی اساتید و نیرو های فعال را نیز در نظر داشته و در وسع خودش از آن ها حمایت می کند.
ضابط در انتها ضمن آرزوی خوشبختی برای این دوستان خاطرنشان کرد: به امید آنکه تمامی فعالین فرهنگی به وعده خداوند ایمان داشته باشند و در جوانی ازدواج کنند.