پوستر گیم نت پاک طوسی
راه اندازی اولین مجتمع سالم بازی های رایانه ای (گیم نت پاک)
30 ژانویه 2018
بازتاب گیم نت پاک در خبرگزاری ایتنا
31 ژانویه 2018

هدف ما حذف رسانه نیست؛ بلکه کنترل آن است

به گزارش قسم از حوزه 104 رضوان  ناحیه مقاومت بسیج قدس ، نماینده موسسه طوسی در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار قسم گفت: هدف فعالیت موسسه طوسی در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتالی افزایش تربیت مربی در زمینه های کلیپ گرایی، ماهواره، انیمیشن سازی و کار در فضای مجازی و رسانه است زیرا اگر شما سواد رسانه ای را بالا نبرید نمی توانید با فرزندان و مخاطبین ارتباط برقرار کنید.
نماینده موسسه طوسی با بیان اینکه هدف ما حذف رسانه نیست بلکه کنترل آن است، تصریح کرد: موسسه طوسی در این نمایشگاه آسیب های فضای مجازی در رسانه را بررسی می کند و راهکارهای مناسب را ارائه می دهد.

وی با اشهره به اینکه موسسه طوسی هم کلاس های حضوری و هم غیر حضوری دارد، افزود: اگر کسی در این نمایشگاه درخواست این کلاس ها را داشته باشد می تواند در این نمایشگاه نرم افزار های کلاس های غیر حضوری را با 30 درصد تخفیف از این غرفه خریداری کند و بعد از 32 ساعت کلاس و 32 ساعت کار علمی و پژوهشی و یک اجرا با حضور مربیان با تجربه این موسسه کارت مربیگری خود را از این موسسه دریافت نماید و درمکان های مختلف در رابطه با سواد رسانه سخنرانی کند.

نماینده موسسه طوسی ادامه داد: کلاس های حضوری مانند کلاس های غیر حضوری است به این صورت که 32 ساعت حضور در کلاس و 32 ساعت کار علمی و پژوهشی در شهر قم صورت می گیرد.

وی در خصوص ثبت نام کلاس ها گفت: علاقمندان می تواند با مراجعه به سایت tusi.ir و یا حضور در نمایشگاه در کلاس ها ثبت نام نمایند.

نماینده موسسه طوسی در پایان عنوان کرد: این کلاس ها در آموزش و پرورش، دانشگاه ها و حوزه های علمیه شهرهایی چون یزد، مرکزی، مشهد، تهران برگزار می شود.

 
قسم