جام جهانی روسیه در بازی سرای اکسیر

سمینار “زن حجاب فمینیسم” در استان تهران برگزار شد.
10 ژوئن 2018
دوره مطالعات بازی های رایانه ای در بازی سرا (گیم نت) اکسیر!
19 ژوئن 2018

به گزارش روابط عمومی موسسه خواجه نصیرالدین طوسی به نقل از مسئول آموزش بازی سرای اکسیر مسابقات جام جهانی روسیه در بازی سرای اکسیر شبیه سازی می شود!

IMG_20180615_001932

نقوی مسئول آموزش بازی سرای اکسیرگفت: روز جمعه، مورخ 1 تیرماه 1397 در بازی سرا شاهد رویدادی جذاب و مهیج هستیم؛ بنا داریم تا جام جهانی را در بازی محبوب PES برای بچه ها شبیه سازی کنیم؛ به این صورت که مطابق گروه بندی های اصلی جام جهانی بچه ها یک تیم را به قرعه کشی انتخاب کرده و نتایج جدیدی را رقم خواهند زد!

نقوی ضمن اشاره به اینکه در این روز ها تب فوتبال در این ایام بین نوجوانان و جوانان است گفت: برای این رویداد دیجیتال ورزشی بیش از 5میلیون ریال جایزه نقدی و شارژی در نظر گرفته ایم که به نفرات برتر اهدا خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که مهلت ثبت نام برای این رویداد تا چه زمانی است بیان کرد: مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز 29 خرداد می باشد و متقاضیان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری در این مسابقات ثبت نام کنند:

ثبت نام حضوری: مراجعه به آدرس بنياد، فلكه ایثار فرهنگسرای ایثار – ساعات مراجعه «9 الی 21»

ثبت نام غیرحضوری: تماس با شماره تلفن 02532707996

او در انتها از پخش بازی های تیم ملی ایران در بازی سرا خبر داد و افزود: خوب است بدانید همزمان با پخش بازی های جام جهانی، هیئت اندیشه ورز موسسه تصمیم گرفته است که بازی های تیم ملی جمهوری اسلامی ایران را به صورت زنده در بازی سرا پخش کند و اعضا در کنار هم این مسابقات را تماشا نمایند.

انتهای خبر/